slid 20

Životní prostředí je i naše starost

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

Fotovoltaika


Pravidelným čištěním lze zvýšit výkon panelů od 3 do 10%, v extrémních případech až 20%. Čištění lze rozdělit na samotné umytí nečistot jako jsou prach, mechy a různé nálety (pyly, semena, silniční prach a biologické nečistoty) a na ochranu (prevenci) před zmíněnými vlivy. Naše prostředky se vyznačují jedinečným složením a jejich použití je v přírodě biologicky odbouratelné.


Povrchová ochrana


Historické budovy – památky a sochy jakož i veřejné budovy a budovy v soukromém sektoru jsou v součastné době vystaveny kyselým dešťům, sazím, prachu, bílkovinám a dalším látkám. Toto poškození je u mnoha budov díky tomu nápadně vidět tím, že obrysy nejsou zcela viditelné nebo chybí některé části.


Čištění povrchů


Veškeré povrchy jsou vystaveny nejen povětrnostním vlivům a vlivům prostředí (průmyslové nečistoty, prach, ptačí a zvířecí trus ap.) ale působí na ně i vlivy přírodní (škůdci, hmyz, rostliny - mechy, houby, řasy, plísně. V posledních letech se objevuje čím dál více problémů se znečištěním povrchů a to hlavě mechy, lišejníky a plísněmi.


Odstraňování graffiti a čištění fasád


AGS® nabízí různé odstraňovače graffiti na téměř všechny povrchy a výrobky pro dočasnou ochranu povrchů. Používá se jak v exteriéru, tak i v interiéru. Systémy AGS® jsou zařazeny pod pojem "zelené chemické látky".


Materiály pro čištění


Produkty určené jako ochrana před Graffiti barvami a barevnými fixy, znečištěním fasád, což mívá obvykle vyšší spotřebu energie na provoz, a produkty pro další aplikace a čištění různých povrchů vytvořených různými znečištěními.

 • Urban Clean s.r.o.
  Mobil: 734 746 502

  Příkop 843/4
  Brno 602 00
  IČ: 02805677

  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • certifikat
    certifikat   certifikat   certifikat

  certifikat   certifikat   certifikat   certifikat  


urbanclean.cz © | HV