slid 20

Životní prostředí je i naše starost

AGS® jako povrchová ochrana

Proč AGS jako povrchová ochrana nebo jak chránit ohrožené objekty?

Historické budovy – památky a sochy jakož i veřejné budovy a budovy v soukromém sektoru jsou v součastné době vystaveny kyselým dešťům, sazím, prachu, bílkovinám a dalším látkám. Toto poškození je u mnoha budov díky tomu nápadně vidět tím, že obrysy nejsou zcela viditelné nebo chybí některé části.
I vykázané čištění budov v nesprávnou dobu a používaná ochrana může zhoršit stav objektu. Chemici a inženýři z různých dodavatelů spolupracovali na hledání řešení na různé ochrany materiálu, ať už je to bronz, ocel nebo kámen. Stále nové objevy, které se testovaly znovu a znovu, nově vyvinuté produkty jsou testovány na objektech.
Švédská společnost TRION SURFACTANT AB pozorovala tento trend více než dvě desetiletí, v roce 1984 pak vyvinula povrchovou ochranu AGS® - systém.

Tento systém, který je nyní používán ve více než 30 zemích prostřednictvím autorizovaných dodavatelů a konzultantů, se skládá z různých vrstev vynikající ochrany fasád a dalších povrchů.
Společnost Urban Clean s.r.o. je jednou z firem, které důsledně prosazuje tento systém a používá ho pro své zákazníky. Naše společnost provádí ve většině případů nanášení ochranné vrstvy se životností asi 7 let. Životnost ochrany je samozřejmě závislá na stavu fasády nebo jiném povrchu, a správném používání.

Díky této koncepci může naše firma provádět odstranění nečistot a graffiti a následnou ochrannou vrstvu šetrně k životnímu prostředí a levně. Pro klienty a jejich zaměstnance jsou prováděny průběžně AGS® uživatelské kurzy.

Proč AGS®? Reverzibilní aplikace!

Náklady:

kromě ochrany životního prostředí po odstranění nečistot jako jsou soli, psí moč, holubí trus atd. a místa opatřená ochrannou vrstvou snižují cca 30% nákladů na odstranění nečistot než jeden nechráněný povrch. To ukazuje na velkou výhodu úspory při používání našeho systému ochrany.

Časová náročnost:

doba potřebná k odstranění nečistot z povrchů s ochrannou vrstvou našim systémem se pohybuje kolem 20% času, který je zapotřebí v případě povrchu nechráněného.

AGS® SYSTÉMY jsou EKOLOGICKÉ A REVERZIBILNÍ

Jsou klasifikovány pod pojmem "Zelené chemické látky". Naše ekologická ochranná vrstva je propustná a je založen na mikrovoskové emulzi. Další hydroizolace již není ve většině případů nutná. Chrání povrchy před všemi typy znečišťujících vlivů jako kyselý déšť, znečištěné ovzduší, prach, saze, proteiny, průmyslové odpadní plyny, soli, psí moč, ptačí trus atd.
(DŮLEŽITÉ Nelze srovnávat s ochrannou vrstvou, která obsahuje polysacharidy je charakterizována jako tzv. "cukerný roztok" - např. houba, atd.)

Odstranění nečistot a Graffiti:

Pokud je aplikována naše ochranná vrstva na fasádě, lze nečistoty a graffiti odstranit pouze teplou vodou nebo vysokotlakým čističem pomocí horké vody.

Různé metody pro odstranění znečištění životního prostředí!
Pro čištění povrchů je třeba zvolit správný postup. Rozlišujeme minerální povrchy, kov, plasty, lakované podklady, sklo, dřevo, tepelně izolační systémy.

K dispozici je několik metod. Použitím zkušebního vzorku se určuje, jaký způsob léčby je nejlepší pro aktuální podklad, aby se zabránilo škodlivému působení mezi stavebními materiály a čisticími prostředky. Důležitou roli hraje i složení půdy, stav objektu, cena (peníze a životní prostředí).

Rádi Vám podrobně poradíme. Společně můžeme vytvořit zkušební plochu. To je jistě přesvědčivější než 1000 slov. Životní prostředí je také naše starost!

Váš tým pracovníků firmy Urban Clean s.r.o.

 • Urban Clean s.r.o.
  Mobil: 734 746 502

  Příkop 843/4
  Brno 602 00
  IČ: 02805677

  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • certifikat
    certifikat   certifikat   certifikat

  certifikat   certifikat   certifikat   certifikat  


urbanclean.cz © | HV